samplingi i e-samplingi

Sampling produktów to jeden z naszych ulubionych obszarów działania. Organizujemy akcje reklamowe w sklepach i lokalach naszych partnerów oraz docieramy do konsumentów poprzez kanał online i e-zakupy. W ten sposób skutecznie zwiększamy wolumen sprzedaży i rozpoznawalność marki.


działania ambientowe

Uwielbiamy niestandardowe samplingi, eventy i flashmoby gwarantujące efekt 3xZ: zaskoczenie, zainteresowanie, zapamiętanie. W działaniach ambientowych skupiamy się na oryginalnej komunikacji dostosowanej do indywidualnego klienta i charakteru jego marki. Szukamy ciekawych rozwiązań, które przyciągają uwagę w przestrzeni publicznej.


hostessy i promotorzy

Nasi energiczni i rzetelni animatorzy stanowią idealny zespół do organizacji imprezy promocyjnej, konferencji, targów czy wystawy. Zadbamy o rekrutację, przeszkolenie, stroje i odpowiednią prezencję animatorów reprezentujących państwa markę, a dzięki pozytywnej energii i poczuciu humoru, które posiadają nasi pracownicy, możemy gwarantować, że każdy event będzie udany.


gadżety reklamowe

Nie braknie nam kreatywnych pomysłów na gadżety, dzięki czemu realizujemy wizję klienta tworząc idealny upominek z logo marki. Specjalizujemy się w dopasowywaniu gadżetów do promowanego produktu oraz zainteresowań grupy docelowej. Stosujemy optymalne i jakościowe rozwiązania szanując budżet klienta i jego potrzeby.